Počet inzerátů
1 421
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 628 m², Praha - Strašnice
220 Kč za m²/měsíc
(2 640 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
628 m²
Pronájem kanceláře 122 m², Praha - Strašnice
170 Kč za m²/měsíc
(2 040 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
122 m²
Pronájem kanceláře 29 m², Praha - Strašnice
170 Kč za m²/měsíc
(2 040 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
29 m²
Pronájem kanceláře 154 m², Praha - Karlín
53 900 Kč za měsíc
(4 200 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
154 m²
Prodej obchodního prostoru 38 m², Praha - Smíchov
4 270 000 Kč
(112 368 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
38 m²
Prodej obchodního prostoru 44 m², Praha - Smíchov
4 980 000 Kč
(113 182 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
44 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Praha - Michle
7 047 958 Kč
(201 370 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
Prodej obchodního prostoru 109 m², Praha - Troja
10 990 000 Kč
(100 826 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
109 m²
Prodej restaurace 270 m², Praha - Stodůlky
27 980 100 Kč
(103 630 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
270 m²
Pronájem kanceláře 65 m², Praha - Michle
24 000 Kč za měsíc
(4 431 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
65 m²
63
64
65
66
67