Počet inzerátů
1 420
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 950 m², Praha
253 650 Kč za měsíc
(3 204 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
950 m²
Pronájem kanceláře 20 m², Praha - Vršovice
5 900 Kč za měsíc
(3 540 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
20 m²
Pronájem kanceláře 39 m², Praha - Vršovice
16 600 Kč za měsíc
(5 108 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
39 m²
Pronájem kanceláře 100 m², Praha - Vršovice
18 850 Kč za měsíc
(2 262 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
100 m²
Pronájem kanceláře 23 m², Praha - Vršovice
9 900 Kč za měsíc
(5 165 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
23 m²
Pronájem komerční nemovitosti 16 m², Praha 1
90 000 Kč za měsíc
(67 500 Kč za m²/rok)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
16 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m², Praha - Braník
18 970 000 Kč
(206 196 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
92 m²
Pronájem kanceláře 28 m², Praha 7, Holešovice
9 240 Kč za měsíc
(3 960 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
28 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Praha - Hloubětín
6 334 534 Kč
(180 987 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
Pronájem komerční nemovitosti 15 m², Praha 5
4 950 Kč za měsíc
(3 960 Kč za m²/rok)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
15 m²
57
58
59
60
61