Počet inzerátů
1 420
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov
11 480 000 Kč
(234 286 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m², Praha - Smíchov
11 250 000 Kč
(234 375 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
48 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov
12 930 000 Kč
(222 931 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
58 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov
11 130 000 Kč
(227 143 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Smíchov
10 480 000 Kč
(227 826 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
46 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov
12 870 000 Kč
(221 897 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
58 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov
11 120 000 Kč
(226 939 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Smíchov
10 310 000 Kč
(224 130 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Smíchov
10 310 000 Kč
(224 130 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
46 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha - Smíchov
11 060 000 Kč
(225 714 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
54
55
56
57
58