Počet inzerátů
1 420
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha - Kamýk
8 890 000 Kč
(193 261 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
46 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk
8 700 000 Kč
(174 000 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk
9 480 000 Kč
(189 600 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk
8 590 000 Kč
(171 800 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
50 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Praha - Kamýk
9 390 000 Kč
(173 889 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
Pronájem kanceláře 25 m², Praha - Žižkov
4 826 Kč za měsíc
(2 316 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
25 m²
Pronájem kanceláře 17 m², Praha - Žižkov
3 570 Kč za měsíc
(2 520 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
17 m²
Pronájem kanceláře 25 m², Praha - Modřany
6 625 Kč za měsíc
(3 180 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
25 m²
Prodej bytu 4+kk 156 m², Praha - Smíchov
35 830 000 Kč
(229 679 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
156 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov
13 180 000 Kč
(227 241 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
58 m²
53
54
55
56
57