Počet inzerátů
1 420
Od nejdražšího
Pronájem restaurace 200 m², Praha - Malešice
50 000 Kč za měsíc
(3 000 Kč za m²/rok)
Typ
restaurace
Plocha
200 m²
Pronájem kanceláře 74 m², Praha 2
48 384 Kč za měsíc
(7 846 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
74 m²
Pronájem kanceláře 41 m², Praha 2
26 626 Kč za měsíc
(7 793 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
41 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha
9 050 000 Kč
(181 000 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
50 m²
Pronájem kanceláře 39 m², Praha - Vršovice
18 000 Kč za měsíc
(5 538 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
39 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha - Kamýk
9 710 000 Kč
(194 200 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
50 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha
8 540 000 Kč
(174 286 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Praha
8 410 000 Kč
(171 633 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m², Praha
8 520 000 Kč
(170 400 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
50 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m², Praha
8 840 000 Kč
(192 174 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
46 m²
51
52
53
54
55