Počet inzerátů
1 420
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 55 m², Praha - Vršovice
22 000 Kč za měsíc
(4 800 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
55 m²
Prodej činžovního domu 709 m², Praha 8
45 000 000 Kč
(63 470 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
709 m²
Pronájem kanceláře 544 m², Praha
450 Kč za m²/měsíc
(5 400 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
544 m²
Prodej ordinace 374 m², Praha - Modřany
40 000 000 Kč
(106 952 Kč za m²)
Typ
ordinace
Plocha
374 m²
Prodej činžovního domu 374 m², Praha - Modřany
40 000 000 Kč
(106 952 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
374 m²
Pronájem obchodního prostoru 79 m², Praha - Nusle
650 Kč za m²/měsíc
(7 800 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
79 m²
Pronájem obchodního prostoru 50 m², Praha - Nusle
650 Kč za m²/měsíc
(7 800 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
50 m²
Pronájem obchodního prostoru 120 m², Praha - Nusle
600 Kč za m²/měsíc
(7 200 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
120 m²
Pronájem obchodního prostoru 120 m², Praha - Nusle
600 Kč za m²/měsíc
(7 200 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
120 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m², Praha - Smíchov
9 260 000 Kč
(237 436 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
39 m²
39
40
41
42
43