Praha

Počet inzerátů 1 421

Řadit podle:
Prodej kanceláře 38 m², Praha 3
Prodej kanceláře 38 m², Praha 3
Prodej kanceláře 38 m², Praha 3

Prodej kanceláře 38 m², Praha 3

6 800 000 Kč (178 947 Kč za m²)
  • Typ kanceláře
  • Plocha 38 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha

Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha

11 877 360 Kč (252 710 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha

Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha

11 877 360 Kč (252 710 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 47 m²
Pronájem kanceláře 81 m², Praha 1, Malá Strana
Pronájem kanceláře 81 m², Praha 1, Malá Strana
Pronájem kanceláře 81 m², Praha 1, Malá Strana

Pronájem kanceláře 81 m², Praha 1, Malá Strana

32 600 Kč za měsíc (4 830 Kč za m²/rok)
  • Typ kanceláře
  • Plocha 81 m²
Prodej činžovního domu 658 m², Praha - Střížkov
Prodej činžovního domu 658 m², Praha - Střížkov
Prodej činžovního domu 658 m², Praha - Střížkov

Prodej činžovního domu 658 m², Praha - Střížkov

49 990 000 Kč (75 973 Kč za m²)
  • Typ činžovní domy
  • Plocha 658 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha

Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha

11 640 000 Kč (247 660 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 47 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha
Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha
Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha

Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha

16 300 000 Kč (226 389 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 72 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m², Praha
Prodej bytu 3+kk 84 m², Praha
Prodej bytu 3+kk 84 m², Praha

Prodej bytu 3+kk 84 m², Praha

17 830 000 Kč (212 262 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 84 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha

Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha

12 100 000 Kč (257 447 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 47 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 43 m², Praha
Prodej bytu 2+kk 43 m², Praha

Prodej bytu 2+kk 43 m², Praha

10 990 000 Kč (255 581 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 43 m²

  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt