Praha

Počet inzerátů 1 421

Řadit podle:
Prodej bytu 2+kk 64 m², Praha - Vysočany
Prodej bytu 2+kk 64 m², Praha - Vysočany
Prodej bytu 2+kk 64 m², Praha - Vysočany

Prodej bytu 2+kk 64 m², Praha - Vysočany

13 900 000 Kč (217 188 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 64 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Vysočany
Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Vysočany
Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Vysočany

Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Vysočany

10 100 000 Kč (177 193 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 57 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m², Praha - Vysočany
Prodej bytu 3+kk 67 m², Praha - Vysočany
Prodej bytu 3+kk 67 m², Praha - Vysočany

Prodej bytu 3+kk 67 m², Praha - Vysočany

13 500 000 Kč (201 493 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 67 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha - Vysočany
Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha - Vysočany
Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha - Vysočany

Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha - Vysočany

14 100 000 Kč (195 833 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 72 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m², Praha - Vysočany
Prodej bytu 2+kk 62 m², Praha - Vysočany
Prodej bytu 2+kk 62 m², Praha - Vysočany

Prodej bytu 2+kk 62 m², Praha - Vysočany

12 400 000 Kč (200 000 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 62 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha - Vysočany
Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha - Vysočany
Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha - Vysočany

Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha - Vysočany

13 480 000 Kč (187 222 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 72 m²
Pronájem kanceláře 94 m², Praha - Holešovice
Pronájem kanceláře 94 m², Praha - Holešovice
Pronájem kanceláře 94 m², Praha - Holešovice

Pronájem kanceláře 94 m², Praha - Holešovice

31 119 Kč za měsíc (3 973 Kč za m²/rok)
  • Typ kanceláře
  • Plocha 94 m²
Pronájem skladu 1 979 m², Praha 9
Pronájem skladu 1 979 m², Praha 9
Pronájem skladu 1 979 m², Praha 9

Pronájem skladu 1 979 m², Praha 9

info v RK
  • Typ sklady
  • Plocha 1 979 m²
Pronájem skladu 3 622 m², Praha 9
Pronájem skladu 3 622 m², Praha 9
Pronájem skladu 3 622 m², Praha 9

Pronájem skladu 3 622 m², Praha 9

info v RK
  • Typ sklady
  • Plocha 3 622 m²
Pronájem kanceláře 2 000 m², Praha - Michle
Pronájem kanceláře 2 000 m², Praha - Michle
Pronájem kanceláře 2 000 m², Praha - Michle

Pronájem kanceláře 2 000 m², Praha - Michle

info v RK
  • Typ kanceláře
  • Plocha 2 000 m²

  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt