Počet inzerátů
1 417
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 65 m², Praha 4
24 990 Kč za měsíc
(4 614 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
65 m²
Pronájem obchodního prostoru 75 m², Praha 4
29 900 Kč za měsíc
(4 784 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
75 m²
Prodej kanceláře 149 m², Praha - Břevnov
29 800 000 Kč
(200 000 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
149 m²
Pronájem kanceláře 51 m², Praha 6
24 900 Kč za měsíc
(5 859 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
51 m²
Pronájem obchodního prostoru 25 m², Praha 11
2 875 Kč za měsíc
(1 380 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
25 m²
Pronájem kanceláře 25 m², Praha 7, Holešovice
9 000 Kč za měsíc
(4 320 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
25 m²
Pronájem obchodního prostoru 467 m², Praha - Kobylisy
150 000 Kč za měsíc
(3 854 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
467 m²
Pronájem restaurace 467 m², Praha - Kobylisy
150 000 Kč za měsíc
(3 854 Kč za m²/rok)
Typ
restaurace
Plocha
467 m²
Prodej kanceláře 616 m², Praha - Nusle
48 990 000 Kč
(79 529 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
616 m²
Pronájem kanceláře 1 106 m², Praha 9
16,50 EUR za m²/měsíc
(198 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
1 106 m²
24
25
26
27
28