Počet inzerátů
1 422
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 50 m², Praha - Smíchov
12 490 Kč za měsíc
(2 998 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
50 m²
Pronájem kanceláře 10 m², Praha - Smíchov
2 050 Kč za měsíc
(2 460 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
10 m²
Pronájem virtuální kanceláře 5 m², Praha - Smíchov
3 850 Kč za měsíc
(9 240 Kč za m²/rok)
Typ
virtuální kancelář
Plocha
5 m²
Pronájem kanceláře 60 m², Praha - Nusle
27 390 Kč za měsíc
(5 478 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
60 m²
Pronájem kanceláře 75 m², Praha - Nusle
34 290 Kč za měsíc
(5 486 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
75 m²
Pronájem virtuální kanceláře 5 m², Praha - Nusle
3 850 Kč za měsíc
(9 240 Kč za m²/rok)
Typ
virtuální kancelář
Plocha
5 m²
Pronájem kanceláře 50 m², Praha - Nusle
20 590 Kč za měsíc
(4 942 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
50 m²
Pronájem kanceláře 10 m², Praha - Nusle
2 050 Kč za měsíc
(2 460 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
10 m²
Pronájem kanceláře 50 m², Praha - Nusle
20 590 Kč za měsíc
(4 942 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
50 m²
Pronájem kanceláře 60 m², Praha - Holešovice
20 590 Kč za měsíc
(4 118 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
60 m²
116
117
118
119
120