Počet inzerátů
1 422
Od nejdražšího
Pronájem obchodního prostoru 900 m², Praha
11 EUR za m²/měsíc
(132 EUR za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
900 m²
Pronájem obchodního prostoru 1 400 m², Praha
11 EUR za m²/měsíc
(132 EUR za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
1 400 m²
Pronájem kanceláře 1 400 m², Praha
11 EUR za m²/měsíc
(132 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
1 400 m²
Pronájem kanceláře 2 000 m², Praha
11 EUR za m²/měsíc
(132 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
2 000 m²
Pronájem obchodního prostoru 2 000 m², Praha
11 EUR za m²/měsíc
(132 EUR za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
2 000 m²
Pronájem kanceláře 320 m², Praha - Třebonice
51 200 Kč za měsíc
(1 920 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
320 m²
Prodej komerční nemovitosti 319 m², Praha 10, Vršovice
22 900 000 Kč
(71 787 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
319 m²
Pronájem obchodního prostoru 22 m², Praha - Vršovice
15 000 Kč za měsíc
(8 182 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
22 m²
Pronájem obchodního prostoru 22 m², Praha - Vršovice
15 000 Kč za měsíc
(8 182 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
22 m²
Pronájem kanceláře 280 m², Praha - Dejvice
14 EUR za m²/měsíc
(168 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
280 m²
111
112
113
114
115