Počet inzerátů
1 422
Od nejdražšího
Pronájem skladu 100 m², Praha 9, Hloubětín
dohodou
Typ
sklady
Plocha
100 m²
Prodej bytu 4+kk 105 m², Praha - Pitkovice
14 730 322 Kč
(140 289 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
105 m²
Pronájem kanceláře 305 m², Praha - Dejvice
14 EUR za m²/měsíc
(168 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
305 m²
Prodej obchodního prostoru 27 m², Praha - Horní Měcholupy
4 225 000 Kč
(156 481 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
27 m²
Pronájem skladu 16 637 m², Praha 10
info v RK
Typ
sklady
Plocha
16 637 m²
Prodej bytu 3+kk 100 m², Praha - Dolní Měcholupy
15 495 000 Kč
(154 950 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
100 m²
Prodej bytu 4+kk 105 m², Praha - Dolní Měcholupy
16 291 000 Kč
(155 152 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
105 m²
Prodej bytu 4+kk 105 m², Praha - Dolní Měcholupy
17 491 000 Kč
(166 581 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
105 m²
Pronájem kanceláře 300 m², Praha 1, Nové Město
112 500 Kč za měsíc
(4 500 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
300 m²
Pronájem kanceláře 200 m², Praha 4, Nusle
18 EUR za m²/měsíc
(216 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
200 m²
104
105
106
107
108