Počet inzerátů
269
Od nejdražšího
Prodej výrobního prostoru 315 m², Oldřichov v Hájích
5 292 000 Kč
(16 800 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
315 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 11 489 m², Cvikov
10 500 000 Kč
(914 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
11 489 m²
Pronájem výrobního prostoru 24 500 m², Liberec
dohodou
Typ
výroba
Plocha
24 500 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 185 m², Janov nad Nisou
11 990 000 Kč
(64 811 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
185 m²
Prodej obchodního prostoru 98 m², Chrastava
1 100 000 Kč
(11 224 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
98 m²
Prodej restaurace 598 m², Mařenice
5 999 999 Kč
(10 033 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
598 m²
Prodej činžovního domu 210 m², Frýdlant
5 490 000 Kč
(26 143 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
210 m²
Prodej činžovního domu 400 m², Janov nad Nisou
13 900 000 Kč
(34 750 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
400 m²
Prodej obchodního prostoru 202 m², Liberec (nečleněné město)
4 500 000 Kč
(22 277 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
202 m²
Pronájem kanceláře 42 m², Jablonec nad Nisou
50 Kč za m²/měsíc
(600 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
42 m²
1
2
3
4
5