Počet inzerátů
319
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 22 m², Mariánské Lázně
5 500 Kč za měsíc
(3 000 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
22 m²
Pronájem kanceláře 16 m², Mariánské Lázně
4 000 Kč za měsíc
(3 000 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
16 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 435 m², Mariánské Lázně - Úšovice
25 750 000 Kč
(59 195 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
435 m²
Pronájem nemovitosti pro ubytování 435 m², Mariánské Lázně - Úšovice
60 000 Kč za měsíc
(1 655 Kč za m²/rok)
Typ
ubytování
Plocha
435 m²
Prodej činžovního domu 327 m², Hroznětín
10 400 000 Kč
(31 804 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
327 m²
Prodej činžovního domu 190 m², Nejdek
6 449 000 Kč
(33 942 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
190 m²
Pronájem skladu 15 000 m², Cheb
info v RK
Typ
sklady
Plocha
15 000 m²
Pronájem skladu 7 000 m², Cheb
info v RK
Typ
sklady
Plocha
7 000 m²
Prodej obchodního prostoru 147 m², Karlovy Vary
5 150 000 Kč
(35 034 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
147 m²
Prodej činžovního domu 200 m², Karlovy Vary
15 990 000 Kč
(79 950 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
200 m²
6
7
8
9
10