Počet inzerátů
319
Od nejdražšího
Pronájem skladu 10 000 m², Ostrov - Dolní Žďár
info v RK
Typ
sklady
Plocha
10 000 m²
Pronájem skladu 464 m², Ostrov
info v RK
Typ
sklady
Plocha
464 m²
Pronájem skladu 7 760 m², Cheb
info v RK
Typ
sklady
Plocha
7 760 m²
Pronájem obchodního prostoru 360 m², Cheb
54 000 Kč za měsíc
(1 800 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
360 m²
Prodej obchodního prostoru 85 m², Karlovy Vary
2 799 000 Kč
(32 929 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
85 m²
Prodej činžovního domu 192 m², Karlovy Vary
13 020 000 Kč
(67 813 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
192 m²
Pronájem obchodního prostoru 57 m², Karlovy Vary
18 000 Kč za měsíc
(3 789 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
57 m²
Prodej restaurace 616 m², Mariánské Lázně
18 900 000 Kč
(30 682 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
616 m²
Prodej zemědělského objektu 240 m², Křižovatka
2 969 400 Kč
(12 373 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
240 m²
Prodej činžovního domu 450 m², Karlovy Vary - Dvory
11 000 000 Kč
(24 444 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
450 m²
4
5
6
7
8