Počet inzerátů
317
Od nejdražšího
Prodej restaurace 15 771 m², Kyselka - Radošov
36 890 000 Kč
(2 339 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
15 771 m²
Pronájem restaurace 132 m², Kynšperk nad Ohří
12 000 Kč za měsíc
(1 091 Kč za m²/rok)
Typ
restaurace
Plocha
132 m²
Prodej činžovního domu 370 m², Aš
5 990 000 Kč
(16 189 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
370 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 200 m², Merklín
6 632 320 Kč
(33 162 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
200 m²
Pronájem kanceláře 15 m², Aš
6 000 Kč za měsíc
(4 800 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
15 m²
Pronájem obchodního prostoru 31 m², Mariánské Lázně
10 000 Kč za měsíc
(3 871 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
31 m²
Pronájem výrobního prostoru 1 000 m², Plesná
49 000 Kč za měsíc
(588 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
1 000 m²
Pronájem komerční nemovitosti 720 m², Cheb
140 000 Kč za měsíc
(2 333 Kč za m²/rok)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
720 m²
Prodej výrobního prostoru 2 100 m², Karlovy Vary - Rybáře
19 800 000 Kč
(9 429 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
2 100 m²
Prodej výrobního prostoru 1 000 m², Plesná
7 690 000 Kč
(7 690 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
1 000 m²
28
29
30
31
32