Počet inzerátů
319
Od nejdražšího
Prodej restaurace 230 m², Dasnice
dohodou
Typ
restaurace
Plocha
230 m²
Pronájem skladu 20 821 m², Odrava - Obilná
dohodou
Typ
sklady
Plocha
20 821 m²
Prodej činžovního domu 218 m², Luby
10 450 000 Kč
(47 936 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
218 m²
Pronájem skladu 18 682 m², Aš
info v RK
Typ
sklady
Plocha
18 682 m²
Pronájem skladu 5 150 m², Aš
info v RK
Typ
sklady
Plocha
5 150 m²
Prodej činžovního domu 2 400 m², Aš
24 871 200 Kč
(10 363 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
2 400 m²
Prodej komerční nemovitosti 20 m², Nejdek
5 190 000 Kč
(259 500 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
20 m²
Pronájem obchodního prostoru 76 m², Mariánské Lázně
25 000 Kč za měsíc
(3 947 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
76 m²
Pronájem skladu 20 821 m², Odrava - Obilná
info v RK
Typ
sklady
Plocha
20 821 m²
Pronájem skladu 18 200 m², Cheb
info v RK
Typ
sklady
Plocha
18 200 m²
21
22
23
24
25