Počet inzerátů
319
Od nejdražšího
Prodej restaurace 132 m², Luby
4 275 000 Kč
(32 386 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
132 m²
Prodej činžovního domu 420 m², Dalovice
7 990 000 Kč
(19 024 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
420 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 900 m², Cheb
48 999 999 Kč
(25 789 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
1 900 m²
Pronájem obchodního prostoru 120 m², Cheb
23 000 Kč za měsíc
(2 300 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
120 m²
Pronájem skladu 2 900 m², Cheb
info v RK
Typ
sklady
Plocha
2 900 m²
Pronájem skladu 7 000 m², Cheb
info v RK
Typ
sklady
Plocha
7 000 m²
Prodej činžovního domu 245 m², Nejdek
6 990 000 Kč
(28 531 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
245 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m², Mariánské Lázně
2 990 000 Kč
(119 600 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
25 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m², Mariánské Lázně
2 990 000 Kč
(106 786 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m², Mariánské Lázně
2 990 000 Kč
(106 786 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
28 m²
12
13
14
15
16