Počet inzerátů
319
Od nejdražšího
Pronájem výrobního prostoru 13 389 m², Cheb
dohodou
Typ
výroba
Plocha
13 389 m²
Pronájem výrobního prostoru 4 753 m², Ostrov - Dolní Žďár
dohodou
Typ
výroba
Plocha
4 753 m²
Prodej výrobního prostoru 2 388 m², Nejdek
19 354 000 Kč
(8 105 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
2 388 m²
Pronájem výrobního prostoru 416 m², Aš
30 000 Kč za měsíc
(865 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
416 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m², Mariánské Lázně
4 950 000 Kč
(81 148 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
61 m²
Pronájem kanceláře 220 m², Chodov
30 000 Kč za měsíc
(1 636 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
220 m²
Pronájem obchodního prostoru 220 m², Chodov
15 000 Kč za měsíc
(818 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
220 m²
Prodej obchodního prostoru 132 m², Kynšperk nad Ohří
3 022 425 Kč
(22 897 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
132 m²
Prodej činžovního domu 300 m², Nový Kostel
3 999 000 Kč
(13 330 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
300 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 600 m², Bublava
20 600 000 Kč
(34 333 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
600 m²
10
11
12
13
14