Počet inzerátů
319
Od nejdražšího
Pronájem skladu 3 450 m², Mírová
150 Kč za m²/měsíc
(1 800 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
3 450 m²
Prodej obchodního prostoru 147 m², Mariánské Lázně
6 650 000 Kč
(45 238 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
147 m²
Prodej apartmánu 870 m², Jáchymov
45 597 200 Kč
(52 411 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
870 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 870 m², Jáchymov
45 597 200 Kč
(52 411 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
870 m²
Prodej obchodního prostoru 5 519 m², Nejdek
79 560 000 Kč
(14 416 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
5 519 m²
Prodej komerční nemovitosti 710 m², Kraslice
6 500 000 Kč
(9 155 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
710 m²
Pronájem kanceláře 58 m², Karlovy Vary
17 000 Kč za měsíc
(3 517 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
58 m²
Prodej obchodního prostoru 143 m², Mariánské Lázně
2 590 000 Kč
(18 112 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
143 m²
Prodej obchodního prostoru 5 519 m², Nejdek
79 560 000 Kč
(14 416 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
5 519 m²
Pronájem skladu 5 000 m², Tuřany - Lipoltov
dohodou
Typ
sklady
Plocha
5 000 m²
9
10
11
12
13