Karlovarský kraj

Počet inzerátů 309

Řadit podle:
Prodej restaurace 350 m², Nové Hamry
Prodej restaurace 350 m², Nové Hamry
Prodej restaurace 350 m², Nové Hamry

Prodej restaurace 350 m², Nové Hamry

11 900 000 Kč (34 000 Kč za m²)
  • Typ restaurace
  • Plocha 350 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 300 m², Bublava
Prodej nemovitosti pro ubytování 300 m², Bublava
Prodej nemovitosti pro ubytování 300 m², Bublava

Prodej nemovitosti pro ubytování 300 m², Bublava

12 870 000 Kč (42 900 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 300 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 900 m², Cheb
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 900 m², Cheb
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 900 m², Cheb

Prodej nemovitosti pro ubytování 1 900 m², Cheb

48 999 999 Kč (25 789 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 1 900 m²
Prodej činžovního domu 218 m², Luby
Prodej činžovního domu 218 m², Luby
Prodej činžovního domu 218 m², Luby

Prodej činžovního domu 218 m², Luby

10 450 000 Kč (47 936 Kč za m²)
  • Typ činžovní domy
  • Plocha 218 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 43 069 m², Valeč
Prodej nemovitosti pro ubytování 43 069 m², Valeč
Prodej nemovitosti pro ubytování 43 069 m², Valeč

Prodej nemovitosti pro ubytování 43 069 m², Valeč

13 890 000 Kč (323 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 43 069 m²
Prodej skladu 8 650 m², Aš
Prodej skladu 8 650 m², Aš
Prodej skladu 8 650 m², Aš

Prodej skladu 8 650 m², Aš

info v RK
  • Typ sklady
  • Plocha 8 650 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 250 m², Horní Blatná
Prodej nemovitosti pro ubytování 250 m², Horní Blatná
Prodej nemovitosti pro ubytování 250 m², Horní Blatná

Prodej nemovitosti pro ubytování 250 m², Horní Blatná

5 242 000 Kč (20 968 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 250 m²
Pronájem výrobního prostoru 416 m², Aš
Pronájem výrobního prostoru 416 m², Aš
Pronájem výrobního prostoru 416 m², Aš

Pronájem výrobního prostoru 416 m², Aš

30 000 Kč za měsíc (865 Kč za m²/rok)
  • Typ výroba
  • Plocha 416 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m², Mariánské Lázně
Prodej bytu 1+kk 25 m², Mariánské Lázně
Prodej bytu 1+kk 25 m², Mariánské Lázně

Prodej bytu 1+kk 25 m², Mariánské Lázně

info v RK
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 25 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m², Mariánské Lázně
Prodej bytu 1+kk 28 m², Mariánské Lázně
Prodej bytu 1+kk 28 m², Mariánské Lázně

Prodej bytu 1+kk 28 m², Mariánské Lázně

info v RK
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 28 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt