Počet inzerátů
1 717
1+kk
1+1
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 464 m², Brno - Tuřany
99 498 Kč za měsíc
(2 573 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
464 m²
Prodej kanceláře 823 m², Brno - Židenice
65 000 000 Kč
(78 979 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
823 m²
Prodej obchodního prostoru 400 m², Dolní Kounice
8 990 000 Kč
(22 475 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
400 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 205 m², Perná
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
205 m²
Prodej apartmánu 205 m², Perná
info v RK
Typ
apartmány
Plocha
205 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m², Brno
11 500 000 Kč
(121 053 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
95 m²
Prodej rodinného domu 175 m², Vohančice
15 434 120 Kč
(88 195 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
175 m²
Prodej rodinného domu 175 m², Vohančice
15 983 200 Kč
(91 333 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
175 m²
Prodej rodinného domu 175 m², Vohančice
16 451 200 Kč
(94 007 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
175 m²
Prodej kanceláře 81 m², Brno-město
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
81 m²
1
2
3
4
5