Počet inzerátů
299
Od nejdražšího
Prodej zemědělského objektu 916 m², Šebířov
7 690 000 Kč
(8 395 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
916 m²
Prodej činžovního domu 200 m², České Budějovice
7 100 000 Kč
(35 500 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
200 m²
Pronájem obchodního prostoru 44 m², Malšice
4 900 Kč za měsíc
(1 336 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
44 m²
Pronájem komerční nemovitosti 31 m², České Budějovice
12 000 Kč za měsíc
(4 645 Kč za m²/rok)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
31 m²
Pronájem kanceláře 115 m², Tábor
16 765 Kč za měsíc
(1 749 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
115 m²
Prodej obchodního prostoru 300 m², Opařany - Oltyně
6 500 000 Kč
(21 667 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
300 m²
Pronájem obchodního prostoru 89 m², České Budějovice
51 430 Kč za měsíc
(6 934 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
89 m²
Prodej činžovního domu 549 m², Strakonice
10 500 000 Kč
(19 126 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
549 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 143 m², Český Krumlov - Latrán
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
143 m²
Prodej komerční nemovitosti 1 325 m², Mladá Vožice
56 000 000 Kč
(42 264 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
1 325 m²
4
5
6
7
8