Počet inzerátů
298
Od nejdražšího
Pronájem skladu 540 m², Jindřichův Hradec
650 Kč za rok
(1 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
540 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 726 m², Skrýchov u Malšic - Dudov
21 900 000 Kč
(30 165 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
726 m²
Pronájem komerční nemovitosti 100 m², Kamenný Újezd
18 500 Kč za měsíc
(2 220 Kč za m²/rok)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
100 m²
Prodej stavebního pozemku 843 m², Horní Planá
6 069 600 Kč
(7 200 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
843 m²
Prodej stavebního pozemku 875 m², Horní Planá
5 862 500 Kč
(6 700 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
875 m²
Prodej stavebního pozemku 894 m², Horní Planá
7 062 600 Kč
(7 900 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
894 m²
Prodej stavebního pozemku 842 m², Horní Planá
6 230 800 Kč
(7 400 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
842 m²
Pronájem skladu 241 m², České Budějovice 4
97 Kč za m²/měsíc
(1 164 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
241 m²
Pronájem výrobního prostoru 376 m², České Budějovice 4
31 300 Kč za měsíc
(999 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
376 m²
Prodej zemědělského objektu 916 m², Šebířov
7 690 000 Kč
(8 395 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
916 m²
3
4
5
6
7