Počet inzerátů
298
Od nejdražšího
Pronájem výrobního prostoru 200 m², České Budějovice 4
150 Kč za m²/měsíc
(1 800 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
200 m²
Prodej kanceláře 541 m², Jindřichův Hradec
12 900 000 Kč
(23 845 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
541 m²
Prodej činžovního domu 330 m², Mladá Vožice
5 900 000 Kč
(17 879 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
330 m²
Pronájem kanceláře 30 m², Kamenný Újezd
8 000 Kč za měsíc
(3 200 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
30 m²
Pronájem obchodního prostoru 27 m², Vlkov
6 000 Kč za měsíc
(2 667 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
27 m²
Pronájem obchodního prostoru 360 m², Vodňany
24 000 Kč za měsíc
(800 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
360 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m², České Budějovice
3 264 000 Kč
(125 538 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
26 m²
Pronájem obchodního prostoru 81 m², České Budějovice 3
13 000 Kč za měsíc
(1 926 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
81 m²
Pronájem kanceláře 56 m², Jindřichův Hradec
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
56 m²
Pronájem obchodního prostoru 201 m², Malenice
10 000 Kč za měsíc
(597 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
201 m²
20
21
22
23
24