Počet inzerátů
298
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 6 251 m², Strážný
60 000 000 Kč
(9 598 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
6 251 m²
Prodej restaurace 176 m², Netolice - Petrův Dvůr
10 200 000 Kč
(57 955 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
176 m²
Prodej obchodního prostoru 80 m², České Velenice
5 750 000 Kč
(71 875 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
80 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 430 m², Přídolí
6 500 000 Kč
(15 116 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
430 m²
Pronájem kanceláře 349 m², České Budějovice
60 000 Kč za měsíc
(2 063 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
349 m²
Pronájem kanceláře 351 m², České Budějovice
60 000 Kč za měsíc
(2 051 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
351 m²
Pronájem kanceláře 610 m², České Budějovice
80 000 Kč za měsíc
(1 574 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
610 m²
Prodej komerční nemovitosti 12 668 m², České Budějovice
dohodou
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
12 668 m²
Prodej výrobního prostoru 1 100 m², České Budějovice
20 805 000 Kč
(18 914 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
1 100 m²
Prodej kanceláře 1 260 m², České Budějovice
dohodou
Typ
kanceláře
Plocha
1 260 m²
11
12
13
14
15