Počet inzerátů
299
Od nejdražšího
Prodej komerční nemovitosti 360 m², Malšín
7 900 000 Kč
(21 944 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
360 m²
Pronájem kanceláře 59 m², České Budějovice
14 000 Kč za měsíc
(2 847 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
59 m²
Prodej komerční nemovitosti 302 m², Rožmberk nad Vltavou
12 590 000 Kč
(41 689 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
302 m²
Prodej výrobního prostoru 315 m², Písek
14 450 000 Kč
(45 873 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
315 m²
Pronájem skladu 800 m², Prachatice
80 Kč za m²/měsíc
(960 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
800 m²
Pronájem skladu 5 000 m², Tábor
info v RK
Typ
sklady
Plocha
5 000 m²
Pronájem skladu 150 m², Veselí nad Lužnicí
19 950 Kč za měsíc
(1 596 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
150 m²
Prodej činžovního domu 492 m², Tábor
14 490 000 Kč
(29 451 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
492 m²
Prodej obchodního prostoru 340 m², Bechyně
11 383 000 Kč
(33 479 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
340 m²
Prodej komerční nemovitosti 177 m², Nová Bystřice
13 500 000 Kč
(76 271 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
177 m²
1
2
3
4
5