Jihočeský kraj

Počet inzerátů 304

Řadit podle:
Prodej bytu 1+kk 26 m², České Budějovice
Prodej bytu 1+kk 26 m², České Budějovice
Prodej bytu 1+kk 26 m², České Budějovice

Prodej bytu 1+kk 26 m², České Budějovice

3 800 000 Kč (146 154 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 26 m²
Prodej bytu 2+kk 37 m², České Budějovice
Prodej bytu 2+kk 37 m², České Budějovice
Prodej bytu 2+kk 37 m², České Budějovice

Prodej bytu 2+kk 37 m², České Budějovice

4 600 000 Kč (124 324 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 37 m²
Pronájem kanceláře 307 m², České Budějovice 3
Pronájem kanceláře 307 m², České Budějovice 3
Pronájem kanceláře 307 m², České Budějovice 3

Pronájem kanceláře 307 m², České Budějovice 3

info v RK
  • Typ kanceláře
  • Plocha 307 m²
Pronájem kanceláře 187 m², České Budějovice 3
Pronájem kanceláře 187 m², České Budějovice 3
Pronájem kanceláře 187 m², České Budějovice 3

Pronájem kanceláře 187 m², České Budějovice 3

info v RK
  • Typ kanceláře
  • Plocha 187 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m², České Budějovice
Prodej bytu 1+kk 27 m², České Budějovice
Prodej bytu 1+kk 27 m², České Budějovice

Prodej bytu 1+kk 27 m², České Budějovice

3 800 000 Kč (140 741 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 27 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m², České Budějovice
Prodej bytu 2+kk 41 m², České Budějovice
Prodej bytu 2+kk 41 m², České Budějovice

Prodej bytu 2+kk 41 m², České Budějovice

4 800 000 Kč (117 073 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m², České Budějovice
Prodej bytu 2+kk 41 m², České Budějovice
Prodej bytu 2+kk 41 m², České Budějovice

Prodej bytu 2+kk 41 m², České Budějovice

4 900 000 Kč (119 512 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 41 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m², České Budějovice
Prodej bytu 1+kk 24 m², České Budějovice
Prodej bytu 1+kk 24 m², České Budějovice

Prodej bytu 1+kk 24 m², České Budějovice

3 650 000 Kč (152 083 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 24 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 300 m², Třeboň I
Prodej nemovitosti pro ubytování 300 m², Třeboň I
Prodej nemovitosti pro ubytování 300 m², Třeboň I

Prodej nemovitosti pro ubytování 300 m², Třeboň I

22 000 000 Kč (73 333 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 300 m²
Pronájem obchodního prostoru 54 m², České Budějovice
Pronájem obchodního prostoru 54 m², České Budějovice
Pronájem obchodního prostoru 54 m², České Budějovice

Pronájem obchodního prostoru 54 m², České Budějovice

10 000 Kč za měsíc (2 222 Kč za m²/rok)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 54 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt