Počet inzerátů
122
1+kk
1+1
Od nejdražšího
Prodej výrobního prostoru 6 455 m², Blažovice
19 990 000 Kč
(3 097 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
6 455 m²
Pronájem výrobního prostoru 105 m², Brno - Horní Heršpice
208 Kč za m²/měsíc
(2 496 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
105 m²
Pronájem výrobního prostoru 698 m², Brno-střed
81 000 Kč za měsíc
(1 393 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
698 m²
Prodej výrobního prostoru 1 837 m², Šardice
14 900 000 Kč
(8 111 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
1 837 m²
Pronájem výrobního prostoru 698 m², Brno - Trnitá
1 400 Kč za m²/rok
Typ
výroba
Plocha
698 m²
Prodej výrobního prostoru 479 m², Račice-Pístovice
8 349 000 Kč
(17 430 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
479 m²
Pronájem výrobního prostoru 508 m², Brno
rezervováno
Typ
výroba
Plocha
508 m²
Prodej výrobního prostoru 834 m², Letovice
12 900 000 Kč
(15 468 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
834 m²
Prodej výrobního prostoru 1 089 m², Žďár
info v RK
Typ
výroba
Plocha
1 089 m²
Pronájem výrobního prostoru 223 m², Pohořelice
22 000 Kč za měsíc
(1 184 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
223 m²
1
2
3
4
5