Počet inzerátů
32
Co?
Komerční (Ubytování)
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 286 m², Chlum u Třeboně
13 100 000 Kč
(45 804 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
286 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 660 m², Stachy
21 990 000 Kč
(33 318 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
660 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 220 m², Český Krumlov
15 000 000 Kč
(68 182 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
220 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 306 m², Kvilda
25 990 000 Kč
(84 935 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
306 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 549 m², Prachatice - Oseky
10 999 000 Kč
(20 035 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
549 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 660 m², Stachy
21 990 000 Kč
(33 318 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
660 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 970 m², Horní Vltavice
32 900 000 Kč
(33 918 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
970 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 203 m², Kvilda
19 900 000 Kč
(98 030 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
203 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 500 m², Kuřimany
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
500 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 400 m², Český Krumlov - Nové Spolí
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
400 m²
1
2
3
4