Počet inzerátů
32
Co?
Komerční (Ubytování)
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 320 m², Horní Planá
33 900 000 Kč
(25 682 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
1 320 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 217 m², Benešov nad Černou
23 750 000 Kč
(109 447 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
217 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 180 m², Černá v Pošumaví
6 990 000 Kč
(38 833 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
180 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 254 m², Týn nad Vltavou
3 200 000 Kč
(12 598 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
254 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 881 m², Strážný
dohodou
Typ
ubytování
Plocha
881 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 848 m², Strážný
39 000 000 Kč
(21 104 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
1 848 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 6 251 m², Strážný
60 000 000 Kč
(9 598 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
6 251 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 430 m², Přídolí
6 500 000 Kč
(15 116 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
430 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 434 m², České Budějovice 6
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
434 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 570 m², Chlum u Třeboně
18 340 000 Kč
(32 175 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
570 m²
1
2
3
4