Počet inzerátů
9
Od nejdražšího
Prodej restaurace 287 m², Králíky
14 740 000 Kč
(51 359 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
287 m²
Pronájem restaurace 233 m², Holice
info v RK
Typ
restaurace
Plocha
233 m²
Pronájem restaurace 129 m², Chrudim
17 000 Kč za měsíc
(1 581 Kč za m²/rok)
Typ
restaurace
Plocha
129 m²
Prodej restaurace 16 m², Pardubice
985 000 Kč
(61 563 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
16 m²
Prodej restaurace 290 m², Ústí nad Orlicí
info v RK
Typ
restaurace
Plocha
290 m²
Prodej restaurace 350 m², Přelouč
6 750 000 Kč
(19 286 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
350 m²
Pronájem restaurace 220 m², Holice
info v RK
Typ
restaurace
Plocha
220 m²
Prodej restaurace 292 m², Seč
9 990 000 Kč
(34 212 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
292 m²
Prodej restaurace 320 m², Řečany nad Labem
6 150 000 Kč
(19 219 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
320 m²