Počet inzerátů
183
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 99 m², Račice
3 150 000 Kč
(31 818 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
99 m²
Prodej skladu 1 601 m², Havlíčkův Brod
19 990 000 Kč
(12 486 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
1 601 m²
Prodej obchodního prostoru 500 m², Žďár nad Sázavou
42 000 000 Kč
(84 000 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
500 m²
Pronájem obchodního prostoru 118 m², Chotěboř
21 000 Kč za měsíc
(2 136 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
118 m²
Pronájem skladu 350 m², Rokytnice nad Rokytnou
info v RK
Typ
sklady
Plocha
350 m²
Pronájem skladu 250 m², Jihlava
60 Kč za m²/měsíc
(720 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
250 m²
Prodej výrobního prostoru 5 000 m², Hladov
21 900 000 Kč
(4 380 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
5 000 m²
Prodej výrobního prostoru 10 000 m², Batelov
35 000 000 Kč
(3 500 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
10 000 m²
Pronájem skladu 10 800 m², Pelhřimov
info v RK
Typ
sklady
Plocha
10 800 m²
Pronájem skladu 350 m², Rokytnice nad Rokytnou
info v RK
Typ
sklady
Plocha
350 m²
4
5
6
7
8