Počet inzerátů
15
Od nejdražšího
Prodej apartmánu 28 m², Dolní Morava
1 999 000 Kč
(71 393 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
28 m²
Prodej apartmánu 41 m², Dolní Morava
3 040 000 Kč
(74 146 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
41 m²
Prodej apartmánu 41 m², Dolní Morava
3 145 000 Kč
(76 707 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
41 m²
Prodej apartmánu 80 m², Dolní Morava
4 740 000 Kč
(59 250 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
80 m²
Prodej apartmánu 575 m², Klášterec nad Orlicí - Jedlina
19 990 000 Kč
(34 765 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
575 m²
1
2