Okres Kolín

Počet inzerátů 83

Řadit podle:
Prodej bytu 2+kk 71 m², Český Brod
Prodej bytu 2+kk 71 m², Český Brod
Prodej bytu 2+kk 71 m², Český Brod

Prodej bytu 2+kk 71 m², Český Brod

6 990 000 Kč (98 451 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 71 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Český Brod
Prodej bytu 2+kk 67 m², Český Brod
Prodej bytu 2+kk 67 m², Český Brod

Prodej bytu 2+kk 67 m², Český Brod

7 290 000 Kč (108 806 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Český Brod
Prodej bytu 2+kk 67 m², Český Brod
Prodej bytu 2+kk 67 m², Český Brod

Prodej bytu 2+kk 67 m², Český Brod

6 790 000 Kč (101 343 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 67 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m², Český Brod
Prodej bytu 2+kk 68 m², Český Brod
Prodej bytu 2+kk 68 m², Český Brod

Prodej bytu 2+kk 68 m², Český Brod

6 790 000 Kč (99 853 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 68 m²
Pronájem obchodního prostoru 16 m², Rostoklaty - Nová Ves II

19 000 Kč za měsíc (14 250 Kč za m²/rok)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 16 m²
Pronájem skladu 6 200 m², Kolín
Pronájem skladu 6 200 m², Kolín
Pronájem skladu 6 200 m², Kolín

Pronájem skladu 6 200 m², Kolín

info v RK
  • Typ sklady
  • Plocha 6 200 m²
Pronájem skladu 2 500 m², Kolín
Pronájem skladu 2 500 m², Kolín
Pronájem skladu 2 500 m², Kolín

Pronájem skladu 2 500 m², Kolín

info v RK
  • Typ sklady
  • Plocha 2 500 m²
Pronájem skladu 1 500 m², Kolín
Pronájem skladu 1 500 m², Kolín
Pronájem skladu 1 500 m², Kolín

Pronájem skladu 1 500 m², Kolín

info v RK
  • Typ sklady
  • Plocha 1 500 m²
Pronájem skladu 3 500 m², Kolín
Pronájem skladu 3 500 m², Kolín
Pronájem skladu 3 500 m², Kolín

Pronájem skladu 3 500 m², Kolín

info v RK
  • Typ sklady
  • Plocha 3 500 m²
Prodej činžovního domu 705 m², Svojšice
Prodej činžovního domu 705 m², Svojšice
Prodej činžovního domu 705 m², Svojšice

Prodej činžovního domu 705 m², Svojšice

18 490 000 Kč (26 227 Kč za m²)
  • Typ činžovní domy
  • Plocha 705 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt