Okres Kolín

Počet inzerátů 80

Řadit podle:
Pronájem obchodního prostoru 135 m², Kolín V
Pronájem obchodního prostoru 135 m², Kolín V
Pronájem obchodního prostoru 135 m², Kolín V

Pronájem obchodního prostoru 135 m², Kolín V

20 000 Kč za měsíc (1 778 Kč za m²/rok)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 135 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 550 m², Tuklaty
Prodej nemovitosti pro ubytování 550 m², Tuklaty
Prodej nemovitosti pro ubytování 550 m², Tuklaty

Prodej nemovitosti pro ubytování 550 m², Tuklaty

19 950 000 Kč (36 273 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 550 m²
Pronájem skladu 10 241 m², Ovčáry
Pronájem skladu 10 241 m², Ovčáry
Pronájem skladu 10 241 m², Ovčáry

Pronájem skladu 10 241 m², Ovčáry

dohodou
  • Typ sklady
  • Plocha 10 241 m²
Prodej bytu 2+kk 81 m², Český Brod
Prodej bytu 2+kk 81 m², Český Brod
Prodej bytu 2+kk 81 m², Český Brod

Prodej bytu 2+kk 81 m², Český Brod

8 990 000 Kč (110 988 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 81 m²
Prodej obchodního prostoru 40 m², Český Brod
Prodej obchodního prostoru 40 m², Český Brod
Prodej obchodního prostoru 40 m², Český Brod

Prodej obchodního prostoru 40 m², Český Brod

3 999 000 Kč (99 975 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 40 m²
Prodej obchodního prostoru 36 m², Český Brod
Prodej obchodního prostoru 36 m², Český Brod
Prodej obchodního prostoru 36 m², Český Brod

Prodej obchodního prostoru 36 m², Český Brod

3 999 000 Kč (111 083 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 36 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m², Český Brod
Prodej bytu 1+kk 27 m², Český Brod
Prodej bytu 1+kk 27 m², Český Brod

Prodej bytu 1+kk 27 m², Český Brod

3 900 000 Kč (144 444 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 27 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Český Brod
Prodej bytu 1+kk 35 m², Český Brod
Prodej bytu 1+kk 35 m², Český Brod

Prodej bytu 1+kk 35 m², Český Brod

4 799 000 Kč (137 114 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Český Brod
Prodej bytu 1+kk 35 m², Český Brod
Prodej bytu 1+kk 35 m², Český Brod

Prodej bytu 1+kk 35 m², Český Brod

4 999 000 Kč (142 829 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 35 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m², Český Brod
Prodej bytu 2+kk 41 m², Český Brod
Prodej bytu 2+kk 41 m², Český Brod

Prodej bytu 2+kk 41 m², Český Brod

4 699 000 Kč (114 610 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 41 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt