Počet inzerátů
54
Od nejdražšího
Pronájem obchodního prostoru 26 m², Sušice
10 000 Kč za měsíc
(4 615 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
26 m²
Prodej obchodního prostoru 934 m², Klatovy
25 750 000 Kč
(27 570 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
934 m²
Pronájem kanceláře 396 m², Klatovy
59 400 Kč za měsíc
(1 800 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
396 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 359 m², Strážov
12 953 750 Kč
(36 083 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
359 m²
Prodej výrobního prostoru 3 000 m², Klatovy - Luby
14 990 000 Kč
(4 997 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
3 000 m²
Prodej výrobního prostoru 1 500 m², Klatovy - Luby
14 990 000 Kč
(9 993 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
1 500 m²
Pronájem obchodního prostoru 140 m², Železná Ruda
30 000 Kč za měsíc
(2 571 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
140 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 085 m², Železná Ruda
14 990 000 Kč
(13 816 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
1 085 m²
Prodej komerční nemovitosti 1 906 m², Chudenice
4 990 000 Kč
(2 618 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
1 906 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 312 m², Železná Ruda
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
312 m²
1
2
3
4
5