Počet inzerátů
131
Od nejdražšího
Pronájem skladu 1 000 m², Mírová
info v RK
Typ
sklady
Plocha
1 000 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 310 m², Karlovy Vary
14 990 000 Kč
(48 355 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
310 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 178 m², Jáchymov
8 250 000 Kč
(46 348 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
178 m²
Prodej činžovního domu 192 m², Karlovy Vary
12 280 000 Kč
(63 958 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
192 m²
Prodej činžovního domu 245 m², Nejdek
6 990 000 Kč
(28 531 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
245 m²
Prodej restaurace 524 m², Toužim
3 490 000 Kč
(6 660 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
524 m²
Prodej činžovního domu 500 m², Nová Role
19 790 000 Kč
(39 580 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
500 m²
Prodej výrobního prostoru 150 m², Nejdek
5 150 000 Kč
(34 333 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
150 m²
Prodej činžovního domu 700 m², Karlovy Vary
25 750 000 Kč
(36 786 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
700 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 249 m², Jáchymov
4 399 000 Kč
(17 667 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
249 m²
1
2
3
4
5