Počet inzerátů
16
Od nejdražšího
Prodej restaurace 454 m², Malínky
4 990 000 Kč
(10 991 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
454 m²
Prodej komerční nemovitosti 62 m², Vyškov
2 246 000 Kč
(36 226 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
62 m²
Prodej obchodního prostoru 99 m², Rousínov
7 500 000 Kč
(75 758 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
99 m²
Prodej kanceláře 479 m², Račice-Pístovice
8 690 000 Kč
(18 142 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
479 m²
Prodej výrobního prostoru 479 m², Račice-Pístovice
8 690 000 Kč
(18 142 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
479 m²
Prodej činžovního domu 378 m², Vyškov-Předměstí
13 500 000 Kč
(35 714 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
378 m²
1
2