Počet inzerátů
16
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 75 m², Vyškov-Předměstí
7 050 000 Kč
(94 000 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
75 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Vyškov-Předměstí
3 975 000 Kč
(113 571 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m², Vyškov-Předměstí
5 450 000 Kč
(102 830 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
53 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m², Vyškov-Předměstí
7 050 000 Kč
(94 000 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
75 m²
Prodej komerční nemovitosti 2 000 m², Rousínov - Čechyně
info v RK
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
2 000 m²
Prodej skladu 479 m², Račice-Pístovice
8 349 000 Kč
(17 430 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
479 m²
Prodej kanceláře 479 m², Račice-Pístovice
8 349 000 Kč
(17 430 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
479 m²
Prodej výrobního prostoru 479 m², Račice-Pístovice
8 349 000 Kč
(17 430 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
479 m²
Prodej činžovního domu 420 m², Rousínov
14 900 000 Kč
(35 476 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
420 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Rousínov - Kroužek
4 890 000 Kč
(90 556 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
54 m²
1
2