Chci koupit okres Vyškov

Počet inzerátů 16

Řadit podle:
Prodej bytu 3+kk 75 m², Vyškov-Předměstí
Prodej bytu 3+kk 75 m², Vyškov-Předměstí
Prodej bytu 3+kk 75 m², Vyškov-Předměstí

Prodej bytu 3+kk 75 m², Vyškov-Předměstí

7 050 000 Kč (94 000 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 75 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Vyškov-Předměstí
Prodej bytu 1+kk 35 m², Vyškov-Předměstí
Prodej bytu 1+kk 35 m², Vyškov-Předměstí

Prodej bytu 1+kk 35 m², Vyškov-Předměstí

3 975 000 Kč (113 571 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 35 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m², Vyškov-Předměstí
Prodej bytu 2+kk 53 m², Vyškov-Předměstí
Prodej bytu 2+kk 53 m², Vyškov-Předměstí

Prodej bytu 2+kk 53 m², Vyškov-Předměstí

5 450 000 Kč (102 830 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 53 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m², Vyškov-Předměstí
Prodej bytu 3+kk 75 m², Vyškov-Předměstí
Prodej bytu 3+kk 75 m², Vyškov-Předměstí

Prodej bytu 3+kk 75 m², Vyškov-Předměstí

7 050 000 Kč (94 000 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 75 m²
Prodej komerční nemovitosti 2 000 m², Rousínov - Čechyně
Prodej komerční nemovitosti 2 000 m², Rousínov - Čechyně
Prodej komerční nemovitosti 2 000 m², Rousínov - Čechyně

Prodej komerční nemovitosti 2 000 m², Rousínov - Čechyně

info v RK
  • Typ ostatní komerční nemovitosti
  • Plocha 2 000 m²
Prodej skladu 479 m², Račice-Pístovice
Prodej skladu 479 m², Račice-Pístovice
Prodej skladu 479 m², Račice-Pístovice

Prodej skladu 479 m², Račice-Pístovice

8 349 000 Kč (17 430 Kč za m²)
  • Typ sklady
  • Plocha 479 m²
Prodej kanceláře 479 m², Račice-Pístovice
Prodej kanceláře 479 m², Račice-Pístovice
Prodej kanceláře 479 m², Račice-Pístovice

Prodej kanceláře 479 m², Račice-Pístovice

8 349 000 Kč (17 430 Kč za m²)
  • Typ kanceláře
  • Plocha 479 m²
Prodej výrobního prostoru 479 m², Račice-Pístovice
Prodej výrobního prostoru 479 m², Račice-Pístovice
Prodej výrobního prostoru 479 m², Račice-Pístovice

Prodej výrobního prostoru 479 m², Račice-Pístovice

8 349 000 Kč (17 430 Kč za m²)
  • Typ výroba
  • Plocha 479 m²
Prodej činžovního domu 420 m², Rousínov
Prodej činžovního domu 420 m², Rousínov
Prodej činžovního domu 420 m², Rousínov

Prodej činžovního domu 420 m², Rousínov

14 900 000 Kč (35 476 Kč za m²)
  • Typ činžovní domy
  • Plocha 420 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m², Rousínov - Kroužek
Prodej bytu 2+kk 54 m², Rousínov - Kroužek
Prodej bytu 2+kk 54 m², Rousínov - Kroužek

Prodej bytu 2+kk 54 m², Rousínov - Kroužek

4 890 000 Kč (90 556 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 54 m²

  • 1
  • 2
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt