Počet inzerátů
43
Kde?
Ostrava-město (Okres, Moravskoslezský kraj)
Ostrava-město (Okres, Moravskoslezský kraj)
Od nejdražšího
Prodej obchodního prostoru 140 m², Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky
12 500 000 Kč
(89 286 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
140 m²
Prodej obchodního prostoru 149 m², Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
12 000 000 Kč
(80 537 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
149 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m², Ostrava
5 890 299 Kč
(115 496 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
51 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m², Ostrava
5 798 912 Kč
(131 793 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
44 m²
Prodej činžovního domu 480 m², Moravská Ostrava
32 600 000 Kč
(67 917 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
480 m²
Prodej obchodního prostoru 202 m², Ostrava - Slezská Ostrava
7 500 000 Kč
(37 129 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
202 m²
Prodej obchodního prostoru 455 m², Ostrava - Slezská Ostrava
35 000 000 Kč
(76 923 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
455 m²
Prodej kanceláře 455 m², Ostrava - Slezská Ostrava
35 000 000 Kč
(76 923 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
455 m²
Prodej činžovního domu 136 m², Ostrava - Slezská Ostrava
3 800 000 Kč
(27 941 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
136 m²
Prodej činžovního domu 205 m², Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
11 900 000 Kč
(58 049 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
205 m²
1
2
3
4
5