Počet inzerátů
62
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 819 m², Zlín - Štípa
27 300 000 Kč
(33 333 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
819 m²
Prodej restaurace 1 000 m², Bojkovice
info v RK
Typ
restaurace
Plocha
1 000 m²
Prodej skladu 3 350 m², Březolupy
11 990 000 Kč
(3 579 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
3 350 m²
Prodej výrobního prostoru 500 m², Kateřinice
8 290 000 Kč
(16 580 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
500 m²
Prodej skladu 767 m², Valašské Meziříčí - Bynina
dohodou
Typ
sklady
Plocha
767 m²
Prodej obchodního prostoru 108 m², Tlumačov
3 990 000 Kč
(36 944 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
108 m²
Prodej skladu 6 138 m², Rožnov pod Radhoštěm
info v RK
Typ
sklady
Plocha
6 138 m²
Prodej obchodního prostoru 400 m², Šarovy
16 500 000 Kč
(41 250 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
400 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 320 m², Buchlovice
14 900 000 Kč
(46 563 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
320 m²
Prodej skladu 2 326 m², Uherské Hradiště - Sady
info v RK
Typ
sklady
Plocha
2 326 m²
1
2
3
4
5