Chci koupit Praha

Počet inzerátů 332

Řadit podle:
Prodej bytu 2+kk 44 m², Praha - Michle
Prodej bytu 2+kk 44 m², Praha - Michle
Prodej bytu 2+kk 44 m², Praha - Michle

Prodej bytu 2+kk 44 m², Praha - Michle

8 413 373 Kč (191 213 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 44 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Praha - Michle
Prodej bytu 1+kk 35 m², Praha - Michle
Prodej bytu 1+kk 35 m², Praha - Michle

Prodej bytu 1+kk 35 m², Praha - Michle

7 047 958 Kč (201 370 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 35 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m², Praha - Michle
Prodej bytu 3+kk 78 m², Praha - Michle
Prodej bytu 3+kk 78 m², Praha - Michle

Prodej bytu 3+kk 78 m², Praha - Michle

15 067 386 Kč (193 172 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 78 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m², Praha - Hloubětín
Prodej bytu 3+kk 77 m², Praha - Hloubětín
Prodej bytu 3+kk 77 m², Praha - Hloubětín

Prodej bytu 3+kk 77 m², Praha - Hloubětín

12 630 757 Kč (164 036 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 77 m²
Prodej bytu 4+kk 105 m², Praha - Pitkovice
Prodej bytu 4+kk 105 m², Praha - Pitkovice
Prodej bytu 4+kk 105 m², Praha - Pitkovice

Prodej bytu 4+kk 105 m², Praha - Pitkovice

14 995 515 Kč (142 814 Kč za m²)
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 105 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m², Praha - Střížkov
Prodej bytu 4+kk 99 m², Praha - Střížkov
Prodej bytu 4+kk 99 m², Praha - Střížkov

Prodej bytu 4+kk 99 m², Praha - Střížkov

17 539 663 Kč (177 168 Kč za m²)
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 99 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m², Praha - Háje
Prodej bytu 4+kk 109 m², Praha - Háje
Prodej bytu 4+kk 109 m², Praha - Háje

Prodej bytu 4+kk 109 m², Praha - Háje

20 541 734 Kč (188 456 Kč za m²)
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 109 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m², Praha - Pitkovice
Prodej bytu 3+kk 85 m², Praha - Pitkovice
Prodej bytu 3+kk 85 m², Praha - Pitkovice

Prodej bytu 3+kk 85 m², Praha - Pitkovice

11 313 453 Kč (133 099 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 85 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m², Praha - Střížkov
Prodej bytu 1+kk 31 m², Praha - Střížkov
Prodej bytu 1+kk 31 m², Praha - Střížkov

Prodej bytu 1+kk 31 m², Praha - Střížkov

6 119 145 Kč (197 392 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 31 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Pitkovice
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Pitkovice
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Pitkovice

Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Pitkovice

7 802 278 Kč (134 522 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 58 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt