Chci koupit Praha

Počet inzerátů 332

Řadit podle:
Prodej bytu 3+kk 86 m², Praha - Pitkovice
Prodej bytu 3+kk 86 m², Praha - Pitkovice
Prodej bytu 3+kk 86 m², Praha - Pitkovice

Prodej bytu 3+kk 86 m², Praha - Pitkovice

12 768 040 Kč (148 466 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 86 m²
Prodej bytu 3+kk 89 m², Praha - Pitkovice
Prodej bytu 3+kk 89 m², Praha - Pitkovice
Prodej bytu 3+kk 89 m², Praha - Pitkovice

Prodej bytu 3+kk 89 m², Praha - Pitkovice

11 413 521 Kč (128 242 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 89 m²
Prodej bytu 4+kk 104 m², Praha - Pitkovice
Prodej bytu 4+kk 104 m², Praha - Pitkovice
Prodej bytu 4+kk 104 m², Praha - Pitkovice

Prodej bytu 4+kk 104 m², Praha - Pitkovice

15 129 568 Kč (145 477 Kč za m²)
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 104 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m², Praha - Háje
Prodej bytu 1+kk 34 m², Praha - Háje
Prodej bytu 1+kk 34 m², Praha - Háje

Prodej bytu 1+kk 34 m², Praha - Háje

6 905 427 Kč (203 101 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 34 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Praha - Střížkov
Prodej bytu 2+kk 56 m², Praha - Střížkov
Prodej bytu 2+kk 56 m², Praha - Střížkov

Prodej bytu 2+kk 56 m², Praha - Střížkov

9 216 670 Kč (164 583 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 56 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m², Praha - Michle
Prodej bytu 2+kk 44 m², Praha - Michle
Prodej bytu 2+kk 44 m², Praha - Michle

Prodej bytu 2+kk 44 m², Praha - Michle

8 413 373 Kč (191 213 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 44 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Praha - Michle
Prodej bytu 1+kk 35 m², Praha - Michle
Prodej bytu 1+kk 35 m², Praha - Michle

Prodej bytu 1+kk 35 m², Praha - Michle

7 047 958 Kč (201 370 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 35 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m², Praha - Michle
Prodej bytu 3+kk 78 m², Praha - Michle
Prodej bytu 3+kk 78 m², Praha - Michle

Prodej bytu 3+kk 78 m², Praha - Michle

15 067 386 Kč (193 172 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 78 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m², Praha - Hloubětín
Prodej bytu 3+kk 77 m², Praha - Hloubětín
Prodej bytu 3+kk 77 m², Praha - Hloubětín

Prodej bytu 3+kk 77 m², Praha - Hloubětín

12 630 757 Kč (164 036 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 77 m²
Prodej bytu 4+kk 105 m², Praha - Pitkovice
Prodej bytu 4+kk 105 m², Praha - Pitkovice
Prodej bytu 4+kk 105 m², Praha - Pitkovice

Prodej bytu 4+kk 105 m², Praha - Pitkovice

14 995 515 Kč (142 814 Kč za m²)
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 105 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt