Chci koupit Praha

Počet inzerátů 318

Řadit podle:
Prodej skladu 275 m², Praha
Prodej skladu 275 m², Praha
Prodej skladu 275 m², Praha

Prodej skladu 275 m², Praha

400 000 Kč (1 455 Kč za m²)
  • Typ sklady
  • Plocha 275 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m², Praha - Vinohrady
Prodej bytu 2+kk 59 m², Praha - Vinohrady
Prodej bytu 2+kk 59 m², Praha - Vinohrady

Prodej bytu 2+kk 59 m², Praha - Vinohrady

8 900 000 Kč (150 847 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 59 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m², Praha - Hloubětín
Prodej bytu 2+kk 52 m², Praha - Hloubětín
Prodej bytu 2+kk 52 m², Praha - Hloubětín

Prodej bytu 2+kk 52 m², Praha - Hloubětín

8 130 426 Kč (156 354 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 52 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Žižkov
Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Žižkov
Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Žižkov

Prodej bytu 2+kk 57 m², Praha - Žižkov

10 217 446 Kč (179 253 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 57 m²
Prodej bytu 3+kk 84 m², Praha
Prodej bytu 3+kk 84 m², Praha
Prodej bytu 3+kk 84 m², Praha

Prodej bytu 3+kk 84 m², Praha

17 830 000 Kč (212 262 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 84 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha
Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha
Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha

Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha

16 300 000 Kč (226 389 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 72 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m², Praha - Karlín
Prodej bytu 1+kk 27 m², Praha - Karlín
Prodej bytu 1+kk 27 m², Praha - Karlín

Prodej bytu 1+kk 27 m², Praha - Karlín

7 982 600 Kč (295 652 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 27 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m², Praha - Karlín
Prodej bytu 3+kk 73 m², Praha - Karlín
Prodej bytu 3+kk 73 m², Praha - Karlín

Prodej bytu 3+kk 73 m², Praha - Karlín

19 571 431 Kč (268 102 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 73 m²
Prodej obchodního prostoru 109 m², Praha - Karlín
Prodej obchodního prostoru 109 m², Praha - Karlín
Prodej obchodního prostoru 109 m², Praha - Karlín

Prodej obchodního prostoru 109 m², Praha - Karlín

18 899 117 Kč (173 386 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 109 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m², Praha
Prodej bytu 1+kk 24 m², Praha
Prodej bytu 1+kk 24 m², Praha

Prodej bytu 1+kk 24 m², Praha

6 887 707 Kč (286 988 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 24 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt