Chci koupit Olomoucký kraj

Počet inzerátů 122

Řadit podle:
Prodej bytu 2+kk 78 m², Litovel
Prodej bytu 2+kk 78 m², Litovel
Prodej bytu 2+kk 78 m², Litovel

Prodej bytu 2+kk 78 m², Litovel

5 938 472 Kč (76 134 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 78 m²
Prodej obchodního prostoru 1 860 m², Zvole
Prodej obchodního prostoru 1 860 m², Zvole
Prodej obchodního prostoru 1 860 m², Zvole

Prodej obchodního prostoru 1 860 m², Zvole

35 000 000 Kč (18 817 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 1 860 m²
Prodej zemědělského objektu 1 200 m², Horní Loděnice
Prodej zemědělského objektu 1 200 m², Horní Loděnice
Prodej zemědělského objektu 1 200 m², Horní Loděnice

Prodej zemědělského objektu 1 200 m², Horní Loděnice

info v RK
  • Typ zemědělské objekty
  • Plocha 1 200 m²
Prodej skladu 1 167 m², Horní Loděnice
Prodej skladu 1 167 m², Horní Loděnice
Prodej skladu 1 167 m², Horní Loděnice

Prodej skladu 1 167 m², Horní Loděnice

info v RK
  • Typ sklady
  • Plocha 1 167 m²
Prodej restaurace 166 m², Horní Loděnice
Prodej restaurace 166 m², Horní Loděnice
Prodej restaurace 166 m², Horní Loděnice

Prodej restaurace 166 m², Horní Loděnice

5 300 000 Kč (31 928 Kč za m²)
  • Typ restaurace
  • Plocha 166 m²
Prodej obchodního prostoru 890 m², Olomouc
Prodej obchodního prostoru 890 m², Olomouc
Prodej obchodního prostoru 890 m², Olomouc

Prodej obchodního prostoru 890 m², Olomouc

info v RK
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 890 m²
Prodej restaurace 600 m², Olomouc
Prodej restaurace 600 m², Olomouc
Prodej restaurace 600 m², Olomouc

Prodej restaurace 600 m², Olomouc

info v RK
  • Typ restaurace
  • Plocha 600 m²
Prodej obchodního prostoru 135 m², Mohelnice - Studená Loučka

6 200 000 Kč (45 926 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 135 m²
Prodej rodinného domu 102 m², Mohelnice
Prodej rodinného domu 102 m², Mohelnice
Prodej rodinného domu 102 m², Mohelnice

Prodej rodinného domu 102 m², Mohelnice

8 190 000 Kč (80 294 Kč za m²)
  • Typ rodinné domy
  • Plocha 102 m²
Prodej obchodního prostoru 250 m², Želatovice
Prodej obchodního prostoru 250 m², Želatovice
Prodej obchodního prostoru 250 m², Želatovice

Prodej obchodního prostoru 250 m², Želatovice

5 890 000 Kč (23 560 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 250 m²

  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt