Počet inzerátů
122
Od nejdražšího
Prodej restaurace 2 100 m², Černotín
29 990 000 Kč
(14 281 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
2 100 m²
Prodej obchodního prostoru 110 m², Šumperk
4 500 000 Kč
(40 909 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
110 m²
Prodej zemědělského objektu 1 220 m², Javorník
10 000 000 Kč
(8 197 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
1 220 m²
Prodej činžovního domu 850 m², Přerov I-Město
info v RK
Typ
činžovní domy
Plocha
850 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m², Litovel
6 486 525 Kč
(81 082 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
80 m²
Prodej obchodního prostoru 303 m², Olomouc
13 500 000 Kč
(44 554 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
303 m²
Prodej kanceláře 200 m², Rozstání
1 800 000 Kč
(9 000 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
200 m²
Prodej činžovního domu 315 m², Uhelná - Horní Fořt
12 800 000 Kč
(40 635 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
315 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 38 m², Ostružná - Ramzová
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
38 m²
Prodej apartmánu 38 m², Ostružná - Ramzová
info v RK
Typ
apartmány
Plocha
38 m²
5
6
7
8
9