Počet inzerátů
181
Od nejdražšího
Prodej obchodního prostoru 720 m², Bruntál
19 800 000 Kč
(27 500 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
720 m²
Prodej výrobního prostoru 205 m², Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
11 620 000 Kč
(56 683 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
205 m²
Prodej činžovního domu 716 m², Opava - Město
info v RK
Typ
činžovní domy
Plocha
716 m²
Prodej obchodního prostoru 716 m², Opava - Město
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
716 m²
Prodej kanceláře 716 m², Opava - Město
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
716 m²
Prodej kanceláře 205 m², Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
11 900 000 Kč
(58 049 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
205 m²
Prodej obchodního prostoru 69 m², Ostrava - Poruba
895 000 Kč
(12 971 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
69 m²
Prodej činžovního domu 288 m², Přívoz
14 480 000 Kč
(50 278 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
288 m²
Prodej obchodního prostoru 50 m², Ostravice
1 490 000 Kč
(29 800 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
50 m²
Prodej obchodního prostoru 2 345 m², Ostrava - Slezská Ostrava
20 000 000 Kč
(8 529 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
2 345 m²
3
4
5
6
7