Chci koupit Moravskoslezský kraj

Počet inzerátů 180

Řadit podle:
Prodej restaurace 116 m², Ostrava - Poruba
Prodej restaurace 116 m², Ostrava - Poruba
Prodej restaurace 116 m², Ostrava - Poruba

Prodej restaurace 116 m², Ostrava - Poruba

2 490 000 Kč (21 466 Kč za m²)
  • Typ restaurace
  • Plocha 116 m²
Prodej činžovního domu 580 m², Vítkov
Prodej činžovního domu 580 m², Vítkov
Prodej činžovního domu 580 m², Vítkov

Prodej činžovního domu 580 m², Vítkov

info v RK
  • Typ činžovní domy
  • Plocha 580 m²
Prodej komerční nemovitosti 890 m², Fryčovice
Prodej komerční nemovitosti 890 m², Fryčovice
Prodej komerční nemovitosti 890 m², Fryčovice

Prodej komerční nemovitosti 890 m², Fryčovice

2 200 000 Kč (2 472 Kč za m²)
  • Typ ostatní komerční nemovitosti
  • Plocha 890 m²
Prodej skladu 142 m², Bruntál
Prodej skladu 142 m², Bruntál
Prodej skladu 142 m², Bruntál

Prodej skladu 142 m², Bruntál

2 315 000 Kč (16 303 Kč za m²)
  • Typ sklady
  • Plocha 142 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m², Ostravice
Prodej bytu 3+kk 81 m², Ostravice
Prodej bytu 3+kk 81 m², Ostravice

Prodej bytu 3+kk 81 m², Ostravice

8 990 000 Kč (110 988 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m², Ostravice
Prodej bytu 3+kk 81 m², Ostravice
Prodej bytu 3+kk 81 m², Ostravice

Prodej bytu 3+kk 81 m², Ostravice

8 990 000 Kč (110 988 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 81 m²
Prodej bytu 3+kk 56 m², Ostravice
Prodej bytu 3+kk 56 m², Ostravice
Prodej bytu 3+kk 56 m², Ostravice

Prodej bytu 3+kk 56 m², Ostravice

6 999 000 Kč (124 982 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 56 m²
Prodej činžovního domu 500 m², Budišov nad Budišovkou
Prodej činžovního domu 500 m², Budišov nad Budišovkou
Prodej činžovního domu 500 m², Budišov nad Budišovkou

Prodej činžovního domu 500 m², Budišov nad Budišovkou

1 190 000 Kč (2 380 Kč za m²)
  • Typ činžovní domy
  • Plocha 500 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 600 m², Studénka - Butovice

10 500 000 Kč (17 500 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 600 m²
Prodej výrobního prostoru 776 m², Hladké Životice
Prodej výrobního prostoru 776 m², Hladké Životice
Prodej výrobního prostoru 776 m², Hladké Životice

Prodej výrobního prostoru 776 m², Hladké Životice

info v RK
  • Typ výroba
  • Plocha 776 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt